14.11.2014

Tygři dohnali dvoubrankové manko, o bonusovém bodu rozhodl v prodloužení Bartek

Hokejisté Vítkovic sahali v Liberci po zisku tří bodů, když po dvou třetinách vedli 2:0. Domácí šelmy se ale nedaly a dvěma góly si vynutily prodloužení, ve kterém rozhodl přesnou střelou Bartek.

Tipsport extraliga | 20. kolo
Bílí Tygři Liberec vs. HC Vítkovice Steel 3:2pp (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)

Branky: 46. Bakoš (Jelínek), 53. Jelínek (Bakoš, Šimek), 63. Bartek (Radivojevič) – 21. Stehlík (Huna, Roman), 33. Svačina (TS)
Liberec: Lašák (Schwarz) – Voráček, Výtisk (C). Derner, Gřegořek, Vitásek, Šimek – Bakoš, Vampola, Radivojevič – Valský, Filippi, Bulík – Bartek, Jelínek, Vlach – Kica, Urban, Krenželok
Vítkovice: Šindelář (Dolejš) – Pastor, Zíb, Štencel, Malec, Čerešňák, Kovář, Kloz, Stehlík – Němec, Burger (C), Svoboda – Svačina, Roman, Huna – Szturc, Hůževka, Vandas – Kucsera, Kolouch, Káňa
Rozhodčí: Fraňo, Wehrli – Lhotský, Svoboda