24.1.2017

Bílí Tygři obrátili zápas proti Karlovým Varům

Bílí Tygři obrátili zápas proti Karlovým Varům. Ve čtyřicátém prvním kole prohrával Liberec po dvou třetinách už o dvě branky. Ve třetí třetině se však svěřencům kouče Pešána podařilo třemi brankami otočit na konečných 3:2.

Tipsport extraliga | 41. kolo
Bílí Tygři Liberec vs. HC Energie Karlovy Vary 3:2 (0:0, 0:2, 3:0)

Branky: 49. Ordoš, 50. P. Jelínek (Svačina), 56. P. Jelínek (Radivojevič, R. Šimek) – 33. Skuhravý (Kindl), 34. Gríger (Sičák, O. Beránek)
Liberec: Will (Lašák) – R. Šimek, Vitásek, Jan Bednář, Jánošík, Pyrochta, Derner, Plutnar – Svačina, P. Jelínek, Lakatoš – Valský, Bulíř, Radivojevič (C) – J. Stránský, Bližňák, Bartovič – Ordoš, Vantuch, J. Vlach – J. Mikyska
Karlovy Vary: Honzík (Tadeáš Dvořák) – Dujsík, Harant, M. Rohan, Sičák (A), Baldajev, Tomáš Dvořák, Benák – Mikulík, Tuominen, T. Rachůnek – Kindl, Skuhravý (C), Vachovec (A) – Gorčík, Dušek, Stloukal – Davídek, Gríger, O. Beránek
Rozhodčí: Hradil, Kika – Frodl, Zavřel